Beaba Čistička vzduchu

Kód: FB100364
4 290 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čistička vzduchu Beaba v sobě spojuje výkon, design a snadné používání. Pomáhá snižovat riziko alergií a eliminuje různé druhy zápachu. Nečistoty ve vzduchu čistička odstraňuje s pomocí tří filtrů (pre-filtr, H13 HEPA filtr a uhlíkový filtr) a 360° filtraci. Díky tomu ničí až 99,9% částic, mezi které patří například pyl, zvířecí chlupy a různé jiné alergeny, které mohou dětem a rodičům znepříjemňovat život. Funkce ionizace umožňuje osvěžit vzduch v místnosti a zbavit jej nežádoucích pachů.

V nočním režimu čistička funguje tak tiše, aby dítě nerušila během spánku.

Ovládání s pomocí dotykového displeje je jednoduché a intuitivní. Čistička nabízí dvě barvy nočního světla (duhové a modré) i možnost svícení při vypnutí přístroje. V nočním nastavení je možné zhasnout ovládací symboly na displeji.

Elegantní vzhled čističky zapadne do jakéhokoliv moderního interiéru. 

Čistička je vybavena senzorem, který sleduje životnost filtru. Orientační životnost filtru při nepřetržitém používání přístroje je cca 6 měsíců. Životnost filtru záleží na kvalitě vzduchu v interiéru a době používání. Součástí výrobku je jeden filtr. Náhradní filtr se prodává samostatně.

Vhodné pro místnost do 18 m2.

Technické údaje:
Vzduchový výkon CADR:110-120m3 / hod
Příkon: 35 W
Hlučnost: 30-52 dB
Hmotnost: 3.2 kg
Rozměry: V46 cm x Ø22 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdraví a bezpečí
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: