Autosedačka Swingfix M i-Size, Cosmos Black

Kód: BDLINO4000984194845
12 490 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Autosedačka SWINGFIX M i-SIZE pro děti od 61 do 105 cm je, díky bočnímu natáčení ke dveřím auta, ve světě dětských autosedaček flexibilní novinkou! Usazení a připoutání dítěte tak bude, více než dřív, neskutečně snadné.

Přitom, autosedačka vás okouzlí nejen svými skvělými vlastnostmi, ale i zajímavým designem, za který získala ocenění. Těšte se proto nejen na bezpečnou, ale i stylovou jízdu!

90° pohodlí pro vás i vaše zlatíčko
Jak dítě roste, jeho i vaše potřeby se mění. Během prvních měsíců si sice vystačíte jen s lehkou autosedačkou, vhodnou k přenášení, časem vám však bude víc vyhovovat nechávat ji v autě. V tom případě oceníte funkci rotace o 90°, která vám umožní dítě do autosedačky usadit a připoutat elegantně a bez námahy. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE vám dále nabízí 6 naklápěcích poloh proti směru jízdy a nastavitelnou ochranu proti rotaci. To vše pro neskonalé pohodlí vás i vašeho děťátka.

Na prvním místě bezpečí – bez kompromisů a bez řečí
Je samozřejmé, že bezpečnost vašeho potomka je naší prioritou. Proto jsou naše interní standardy ještě přísnější než platná legislativa. Sedačka SWINGFIX M i-SIZE je vybavena mnoha inovativními bezpečnostními funkcemi, jako je například optimalizovaná ochrana před bočním nárazem SICT inside, kterou tvoří speciální ocelový prvek uvnitř sedačky. Tím je zajištěna garance nejlepší možné ochrany vašeho dítěte při čelním, bočním i zadním nárazu.

Německá kvalita a preciznost je prostě zárukou!
Jsme přesvědčeni, že návrh a výroba produktů by měla jít ruku v ruce na jednom místě. Proto byla autosedačka SWINGFIX M i-SIZE plně vyvinuta, navržena i vyrobena v Německu a před schválením prošla mnoha testy v naší moderní interní laboratoři pro nárazové zkoušky. Našim zákazníkům tak můžeme zaručit maximální možnou kvalitu. A to se netýká jen součástí sedačky, ale i potahů a látek, které se vyrábějí pouze v Evropě. Leží nám totiž na srdci velká zodpovědnost, abychom zajistili, že vaše i naše děti budou na cestách vždy jenom v bezpečí.

Rozměry (V x Š x H)
48 x 44 x 74 cm

Váha výrobku
15 kg

 


Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 9-18kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: