ZAREZERVUJTE SI TERMÍN KONZULTACE ZDE

BeSafe autosedačka 40-105 cm iZi Twist B i-Size Metallic Mélange

Kód: BP3176.002
16 199 Kč
Skladem

Zajistěte svému dítěti nadprůměrné pohodlí spolu s maximální ochranou díky autosedačce BeSafe iZi Twist B i-Size. Nabízí nastavitelnou opěrku hlavy a umístění proti směru jízdy pomocí systému ISOFIX. Maximální nosnost je 18 kilogramů. 
• upevnění pomocí systému ISOFIX
• pětibodový bezpečnostní pás
• certifikát ECE R 129 (i-Size)
• umístění proti směru jízdy
• nosnost 18 kilogramů, vhodné zhruba do čtyř let dítěte

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autosedačka iZi Twist B i-Size kombinovaná s unikátním BeSafe Baby Shell modulem a speciální odnímatelnou vložkou Newborn Hugger pro právě narozené dítě nebyla vytvořena jen pro to, aby zvládla testy. Její funkce je především zajištění ochrana vašeho miminka při reálných dopravních nehodách. Nabízí bezkonkurenční ochranu ale také pohodlí, které jako rodiče nejvíce oceníte. Také oceníte otáčecí funkci pro pohodlné ukládání dětí do autosedačky a bezpečné protisměrné cestování.

Třífázová ochrana - bezpečí pro vaše dítě

Autosedačka iZi Twist B i-Size je vybavena unikátním modulem Baby Shell pro ochranu dítěte od jeho narození. Dále disponuje zesílenou boční ochranou (SIP) v konstrukci autosedačky a přídavnou boční ochranou SIP+ v inovovaném provedení.

Opěrka hlavy je odlehčená a vybavena speciální výplní Dynamic Force Absorber. Splnila velmi těžký světově uznávaný Plus test a je schválena dle ECE R 129 (i-Size). Umožňuje dítěti cestovat 5x bezpečněji do jeho cca 4 let.

Nejmodernější funkce pro jednoduché každodenní používání

Velkou pomocí pro rodiče a méně stresu pro děti jsou asistenční magnety v potahu Magnet Belt Assistants, které usnadňují upoutání dítěte do autosedačky. Díky rotačnímu systému zabudovanému v konstrukci autosedačky je nyní přístup k usazení dítěte mnohem jednodušší. Správnou instalaci autosedačky vám potvrdí optické i audio indikátory. Jednokrokové nastavení opěrky hlavy a bezpečnostních pásů vám pomohou správně nastavit pásy dle výšky dítěte.

Individualizované pohodlí

Autosedačka nabízí technologii Universal Level Technology pro nejlepší pozici autosedačky v různých modelech automobilů a vysoce kvalitní materiály. Jako rodiče oceníte také jedinečný modul BeSafe Baby Shell pro správnou pozici dítěte při cestování a odnímatelnou vložku Newborn Hugger. Výjimečný komfort svému dítěti zajistíte díky 4 nastavitelným pozicím a 10 pozicím nastavení opěrky hlavy, díky tomu je sedačka rostoucí s dítětem..

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0-18kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: