BeSafe autosedačka 0-13 kg iZi Go X1 Black Cab

Kód: BP3101.064
3 499 Kč
Skladem

Univerzální autosedačka pro nejmenší, kterou ocení každý rodič. Velkou výhodu představuje uchycení proti směru jízdy, které vašemu dítěti zajistí výrazně vyšší bezpečnost. K autosedačce lze navíc objednat takzvanou ISOfixovou bázi, která bezpečí dítěte ještě zvýší. Součástí balení je navíc  i sluneční stříška s UV filtrem. Jednoduchá instalace pomocí tříbodového pásu.

  • universální autosedačka pro skupinu 0+
  • váhová kategorie 0-13 kg
  • 5-ti bodové bezpečnostní pásy
  • certifikovaná dle normy ECE R44/04
  • uchycení proti směru jízdy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bez autosedačky se na cestu nemůže vydat žádný řidič s dítětem do 150 centimetrů a s hmotností do 36 kilogramů. Právě váha dítěte je přitom klíčová při výběru autosedačky. Důležité je mít na paměti, že bezpečná autosedačka v bezpečném voze, může zachránit život vašemu dítěti. Sedačka BeSafe iZi Go X1 je vhodná pro děti do 13 kilogramů. Jedná se o ideální sedačku, která se dá přidělat proti směru jízdy při instalaci pomocí tříbodového pásu vašeho vozu. Samotné dítě se pak přikurtuje pětibodovým pásem, který je součástí balení. Ten zajišťuje pohodlí i bezpečnost vašeho dítěte. Pokud chcete bezpečnost dítěte zvětšit, můžete dokoupit základnu ISOFIX. Větší pohodlí navíc dítěti poskytne i sluneční stříška s UV filtrem. K sedačce je navíc možné dokoupit i pláštěnku. Pro rodiče nabízí parádní výhodu i ergonomický tvar rukojeti, který zajistí i snadný přenos.

BeSafe iZi Go X1 - Black Cab | Buy Online in South Africa | takealot.com

Co je základna ISOFIX

ISOFIX je bezpečný kotvící systém, který je založený na instalování autosedačky k jistícím bodům auta, aniž by přitom využíval bezpečnostní pásy. Jeho bezpečnost spočívá v tom, že neumožňuje, abyste autosedačku ukotvili špatně. Více se dozvíte v našem průvodci výběrem autosedaček 

Bezpečí na prvním místě

Pro společnost BeSafe vždy bude bezpečnost dětí při cestování na prvním místě. Autosedačky BeSafe získaly řadu prestižních ocenění nejen v crash testech. Důležitým zdrojem inspirace a úspěchu bylo bezpečné cestování pro děti. Intenzita dnešní dopravy. Požadavky na rychlost a bezpečnost jsou klíčovým motivem pro rozvoj jejich dětských autosedaček. Hlavním cílem je ochránit vaše dítě nejlepším možným způsobem v případě dopravní nehody.

 

 

Homologační nařízení pro dětské zádržné systémy i-Size. (1)

Doplňkové parametry

Kategorie: Autosedačky 0-13kg
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: